Партнери

Інформація про партнерів та їх статус на заході

Тематичний партнер

ПАТ "Одескабель" - найбільший в Україні виробник кабельно-провідникової продукції. У номенклатурі заводу понад 10 000 маркорозмірів продукції. У їх числі: силові кабелі середньої напруги, приводу для ЛЕП, кабелі для сонячних електростанцій, провода електричні, монтажні, встановлювальні, шнури сполучні, контрольні і сигнально-блокувальні, волоконно-оптичні кабелі, LAN-кабелі, кабелі зв'язку телефонні та цифрові xDSL кабелі , а також радіочастотні кабелі, нагрівальні кабелі для систем електрообігріву та антиобледеніння, інші.

Спікери ПАТ "Одескабель":
Сергій Сидоренков

Структурована кабельна система ОК-net


Сергій Сидоренков
начальник відділу продаж компонентів кабельних систем
ПАТ "Одескабель"

Партнер Форуму

Synergia SE - компанія, будучи ексклюзивним дистриб'ютором R&M рішень, пропонує найбільш повний спектр кращих рішень в області СКС і надає багаторівневу гарантію на ці рішення.

Працюючи на ринку України з 1995 року, компанія Synergia поставляє обладнання, визнане світовим лідером в області виробництва структурованих кабельних систем і компонентів для комутації та передачі інформації по мідних і оптичних кабелях.

Спікери Synergia SE:
Антон Подчеко

Пневматична прокладка оптичного кабелю


Антон Подчеко
комерційний директор
Синергія

Бренди, які представляє Synergia SE:
Dura-Line

Dura-Line

Партнер Форуму

УКРКОМ ЛАЙН (Україна) - компанія, що спеціалізується на продажу на території України обладнання для побудови волоконно-оптичних і мідних телекомунікаційних і комп'ютерних мереж, а також центрів обробки даних.

Спікери УКРКОМ ЛАЙН:
Сергій Кирик

Партнер виставки

DEPS - компанія заснована в 1991 році і є одним з найбільших дистриб'юторів обладнання для побудови оптичних мереж і HFC, телекомунікаційного обладнання.

Наряду з дистрибуцією і системною інтеграцією DEPS забезпечує повноцінну технічну підтримку і професійне сервісне обслуговування.

Партнер виставки

Devolz - постачальник вимірювального і монтажного обладнання для оптичних мереж,
інструменти, набори інструментів для роботи з волокном, витратні матеріали для
волоконно-оптичних кабелів, компоненти для волоконної оптики.

Бренди, які представляє Devolz:
Miller

Miller

Ripley

Ripley

Партнер конференції

Атраком (Atracom) - українська компанія, лідер в сегменті глобальних волоконно-оптичних ліній зв'язку (ВОЛЗ) України. В активі компанії більше 70 тис. км побудованих ВОЛЗ. Заснована в грудні 2002 р. Волоконно-оптичні лінії зв'язку ТОВ «Атраком» покривають усі обласні і більшість районних центрів у всіх регіонах України. ВОЛЗ ТОВ «Атраком» мають виходи до зовнішніх кордонів України і можуть інтегруватися з ВОЛЗ операторів сусідніх держав: Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії, Молдови, Росії, Білорусії.

Спікери Атраком (Atracom):
Олександр Стець

​Життя українського експлуататора


Олександр Стець
начальник Центру Технічного Обслуговування та Експлуатації № 2
Атраком

Партнер конференції

Асоціація «Телекомунікаційна палата України» (ТелПУ) – це об’єднання легальних учасників – лідерів індустрії послуг Digital Communication, що виступають за створення рівних умов та сприятливого середовища для ведення чесного бізнесу в сфері Інтернет-комунікацій України.

До складу ТелПУ входять юридичні особи, що діють у сфері телекомунікацій: оператори телекомунікаційних мереж, провайдери програмної послуги, а також інші юридичні особи, що займаються спорідненими видами діяльності.

Спікери Асоціація «Телекомунікаційна палата України»:
Анна Новак

Експерт


Анна Новак
директор
Асоціація «Телекомунікаційна палата України»

Тетяна Попова

Модератор панельної дискусії


Тетяна Попова
Голова Ради
Асоціація «Телекомунікаційна палата України»

Дмитро Оніщенко

Експерт


Дмитро Оніщенко
Голова Постійної комісії Телекомпалати України з питань доступу до інфраструктури

Партнер конференції

УЦПНА/UNAOC - консорціум створений в 2007 році. Мета - розробка і впровадження систем адміністрування центральних баз даних для задач електронних комунікацій та Інтернет - переносимості абонентських номерів, електронних міток, ccTLD / gTLD, безпеки, захисту інтелектуальної власності в Інтернет і т.д.

Спікери УЦПНА/UNAOC:
Юрій Каргаполов

Партнер конференції

Юскутум - заснована в 2008 році з метою розвитку інноваційних галузей української юридичної практики. Спеціалізуючись на класичних напрямках: корпоративне право, податкове право і судовий захист прав і інтересів, «Юскутум» також надає послуги в сфері правової безпеки бізнесу, ІТ та медіа права.

Спікери Юскутум:
Катерина Карасьова

Експерт


Катерина Карасьова
старший юрист практики IT-медіа-права
Юскутум

Валерія Дяченко

Юридичні фокуси при роботі з даними


Валерія Дяченко
старший юрист практики IT- медіа-права
Юскутум

Партнер конференції

Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна» - входить до сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України і є головною науково-дослідною установою України з питань будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг і транспортних споруд та ціноутворення в дорожньому господарстві:

 
  • розробляє стандарти та вимоги до проектування і будівництва автодоріг та всіх її конструктивних елементів;

  • ініціює впровадження у дорожній галузі сучасних технологічних рішень та інтелектуальних транспортних систем;

  • розробляє всі стандарти, норми, методики і рекомендації щодо розрахунку вартості робіт та послуг у дорожній галузі.

 

Визначене Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України базовою (основною) організацією у дорожньому господарстві:

 
  • розробляє всі вимоги до ведення господарської діяльності в межах смуги відведення автодороги (у т.ч. щодо розміщення інженерних комунікацій).

 

Спікери Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна»:
Артем Безуглий

Нормативно-технічне забезпечення розміщення інженерних комунікацій у складі автомобільних доріг


Артем Безуглий
в.о. директора
в Державному підприємстві «Державний дорожній науково-дослідний інститут», кандидат економічних наук, дійсний член (академік) Транспортної академії України ім. М. П. Шульгіна

Партнер конференції

Телекомунікаційна група Vega - надає комплексні сучасні рішення в області фіксованого телефонного зв’язку, доступу до мережі Інтернет та передачі даних. Входить до телекомунікаційного напрямку групи СКМ. На сьодняшній день Vega присутня у 160 містах та населених пунктах 22 областей України.

Компанія постійно розширює перелік своїх послуг, у першу чергу, завдяки інноваційним рішенням, що дозволяють отримати максимальні переваги від використання мережі інтернет – IP-телефонія, IP PBX (віртуальна АТС), інтерактивне телебачення та ін.

Партнер конференції

Датагруп - один з провідних операторів зв'язку на ринку телекомунікаційних послуг. Сьогодні оператор займає лідируючі позиції в сегментах передачі даних, міжнародного транзиту трафіку та супутникового зв'язку. Крім перерахованих послуг компанія забезпечує підключення до інтернету, надає послуги фіксованої та цифрової телефонії, а також телебачення і відеоспостереження. Компанія має волоконно-оптичну мережу по всій території України і є одним з лідерів по географії наданих послуг зв'язку.

Спікери Датагруп:
Олександр Юдаков

Експерт


Олександр Юдаков
директор департаменту експлуатації
Датагруп

Інформаційний партнер

Перший діловий - український незалежний інформаційно-аналітичний телеканал, лідер на ринку ділового телебачення з більш ніж десятирічною історією роботи.
Мовлення телеканалу складають програми власного виробництва. В ефірі - це 90% часу унікального бізнес-контенту.

Інформаційний партнер

А-КОМ Академия (Україна) – незалежний Навчально-консультаційний центр для професіоналів сфери інфокомунікацій. Спеціалізується на питаннях впровадження ІКТ та пов'язаних з цим адмініструванням та перетворенням бізнесу. Регулярні семінари, практикуми, тренінги та майстер-класи «А-КОМ Академії» протягом багатьох років користуються високим попитом як серед профільної ІТ-аудиторії, так і у менеджерів середньої та вищої ланки.

А-КОМ Академия

edu.a-kom.ua

Украина, 02660, Киев,
ул. Старосельская 1Д, 2 этаж
Телефоны: +38 044 5030844,
+380 44 5030845
Факс: +38 044 5030847
www.edu.a-kom.ua
academia@a-kom.ua

Інформаційний партнер

ІТ-рейтинг України - перший сервіс, спрямований на систематизацію інформації про існуючі в Україні IT компанії різних сфер діяльності, підрахунок і публікацію рейтингів даних компаній. На сервісі представлено понад 300 компаній і 3000 портфоліо, інформація про яких зібрана в зручні каталоги, що істотно полегшує пошук професіоналів, готових взятися за виконання вашого завдання.

Приєднуйтесь до сервісу і візьміть участь у створенні проекту з великими можливостями як для компаній, так і для їх клієнтів!

Інформаційний партнер

Luxoft Training - експерт в області розвитку ІТ-персоналу. На ринку більше 10 років: за цей час розроблено понад 200 курсів; навчання проводять професійні тренери - практикуючі IT-фахівці. Навчальні класи знаходяться в Києві, Одесі Дніпропетровську.

Інформаційний партнер

DOU.ua - найбільше українське співтовариство розробників.

Інформаційний партнер

Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна – це провідний сайт пошуку роботи в Україні та закордоном. На сайті www.hh.ua щодня доступні порядку 20 000 вакансій у 28 професійних галузях. Близько61 000 українських та міжнародних компаній шукають спеціалістів всіх рівнів, всіх професій, по всій території України. До їхніх послуг пропонується понад 1 000 000 професійно складених резюме, які пройшли ручну модерацію HR-спеціалістів HeadHunter.

За допомогою інтернет-порталу hh.ua пошукачі роботи мають можливість вибрати гідні вакансії роботодавців, ознайомитись з інформацією про діяльність компаній та їх потребою в кадрах. Ви можете також підписатися на розсилку для отримання вакансій на електронну пошту і отримати ряд додаткових сервісів з просування резюме на сайті.

Інформаційний партнер

Сайт міста Києва 44.ua - ексклюзивні новини, актуальний довідник підприємств, повна афіша міста і все це на одному майданчику. Ми знаємо, чим живе місто!

Інформаційний партнер

RIA.com Понад 3 300 000 українців щомісяця продають і купують товари та послуги на RIA.com перевірено та безпечно.
Перевірені та безпечні покупки в інтернеті - мета RIA.com. Тому, купуючи товари на RIA.com, покупці можуть оплачувати їх з післяплатою з «Нова Пошта» та розраховуватись тільки після отримання у відділенні. Також для безпечних покупок RIA.com перевіряє продавців. Система BankID дозволяє підтвердити особистість продавця в інтернеті через надані банком дані. А підтверджений номер продавця в оголошенні свідчить про його реальність та готовність спілкуватись.
RIA.com - перевірено та безпечно

Інформаційний партнер

ITEA – всеукраїнський освітянський проект комплексної підготовки та розвитку IT-спеціалістів, покликаних вивести Україну в світові лідери іновацій

Інформаційний партнер

Журнал «Наука і Техніка» - міжнародне науково-популярне видання, в якому можна знайти цікаву інформацію про розвиток авіації, кораблебудування, бронетехніки, засобів зв'язку, космонавтики, точних, природничих та соціальних наук.

Інформаційний партнер

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» - не відомче, незалежне видання, єдине в Україні, що пропогандує інтелектуальну власність. Адресується всім, не залежно від віку, хто займається винахідництвом і раціоналізаторської діяльністю. Тим, хто продукує оригінальні ідеї та рішення для життя людей. Видається з 1998 року. Засновник - Українська Академія наук.

Інформаційний партнер

DATA.UA - незалежна медіакомпанія, національний портал новин, присвячений інфраструктурним проектам, IT і Smart технологій, транспорту, економіки, банківському сектору. Ми прагнемо до того, щоб бути в контакті з нашою аудиторією, забезпечувати її якісним текстовим і візуальними контентом. Для цього використовуємо різні канали зв'язку - соціальні мережі, месенджери, агрегатори новин. Наша команда орієнтована на створення сучасної медіа платформи з використанням інноваційних технологій.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).